Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zyskaj dostęp do informacji o nowościach i promocjach.
BiGrim bierze udział w projekcie promującym ekologiczną żywność
2.jpg

DZIAŁANIE 3.2

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „ Promocja soków objętych systemem „Rolnictwo Ekologiczne” oraz makaronów jajecznych z Ludwina posiadających certyfikat Jakość, Tradycja„ współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Cel realizacji operacji:

Konsorcjum w składzie POL-MAK S.A., BiGrim Grzegorz Maryniowski,. planując działania informacyjno-promocyjne stawia sobie za cel pogłębianie i upowszechnianie wiedzy o systemach „Jakość Tradycja” oraz „Rolnictwo Ekologiczne” w kontekście swoich produktów posiadających te certyfikaty. Celem operacji jest prezentacja unikalnych cech i właściwości produktów posiadających znaki jakościowe oraz poprawa konkurencyjności Wnioskodawcy na rynku polskim i za granicą. Efekty operacji:

Efekty operacji:

Zwiększenie rozpoznawalności promowanych produktów oraz zmiana wizerunku tych produktów w oparciu o przekaz informacji o systemie jakości, w którym wytwarzane są produkty –„Jakość Tradycja” i „Rolnictwo Ekologiczne” a tym samym doprowadzenie do zwiększenia ich sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl