Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zyskaj dostęp do informacji o nowościach i promocjach.
O nas

Naszą siłą jest rodzina!

Sklep bigrim.pl należy do rodzinnej firmy Irena Maryniowska (dawniej BioGrim oraz BiGrim Grzegorz Maryniowski). To właśnie na rodzinie opieramy nasz biznes i relacje z klientami. 

W tworzeniu i działaniu naszego przedsiębiorstwa bierze udział każdy z rodziny. To pozwala na ugruntowanie naszej rodzinnej więzi i budowanie tej samej relacji między nami, a naszymi klientami. Cała rodzina dokłada starań, aby firma mogła produkować tak wyjątkowe na polskim rynku, naturalne soki z jabłek, rokitnika i innych owoców, a dzięki temu cieszyć podniebienia naszych klientów tak wyjątkowymi produktami super food. Najważniejszą dla nas kwestią jest, aby klienci nabywający nasze produkty, czerpali przyjemność z ich spożywania.

Proces powstawania wysokiej jakości soków naturalnych: ekologicznych i tradycyjnych rozpoczyna się w gospodarstwie sadowniczym Ireny i Grzegorza Maryniowskich położonym we wsi Wojciechów. To gospodarstwo stało się podstawą stworzenia w 2010 roku firmy BioGrim. Zostaliśmy już docenieni zarówno na rynku lokalnym jak i na poziomie wojewódzkim i krajowym. Nasz naturalny sok jabłkowy otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Kolejny laur otrzymaliśmy za nasz sok jabłkowo – buraczkowy w konkursie na najlepszy produkt lokalny w kategorii kulinaria w ramach „Święta Produktu Lokalnego” zorganizowanego przez LGD „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim. Nasze soki co roku zdobywają nagrody za jakość i smak. Nasze szparagi konserwowe w cydrowym occie jabłkowych zdobyły perłę 2019 Targów Poznańskich za najlepszy produkt żywnościowy.

Ze względu na rozwój oferty, teraz wszystkie nasze produkty, takie jak soki z rokitnika, soki jabłkowe, olej z rokitnika i inne propozycje dostępne są pod marką BiGrim.

Spośród wszystkich statuetek, laurów  i wyróżnień najbardziej jesteśmy dumni z zadowolonych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl